O firmie

Salon Optyczny „EMB – OPTYK” otworzyliśmy w 2001 roku, ale tradycje rodzinne w dziedzinie optyki sięgają roku 1945. Mistrz rzemiosła optycznego, zegarmistrzowskiego i jubilerskiego Mieczysław Wagner w 1945 roku otworzył w Świebodzinie zakład optyczny. Był w środowisku szanowanym i cenionym rzemieślnikiem. Tajniki rzemiosła, mistrz Mieczysław przekazał synowi Jerzemu Wagnerowi, który wraz z żoną Wiesławą założyli własny zakład optyczny.

Zafascynowana sztuką optyczną Ewelina, podejmuje naukę w zakładzie wujka. 15 grudnia 2000 roku kończy swoją edukację zawodową dyplomem czeladniczym, jako optyk okularowy. 6 października 2001 roku otwiera Salon optyczny przy ulicy Chrobrego 29 w Żarach. Zainteresowania Eweliny, poparte studiami na Politechnice Wrocławskiej na kierunku fizyka techniczna o specjalności inżynieria optyczna oraz pogłębione studiami podyplomowymi z optometrii męża Macieja, dały możliwość w pełni profesjonalnego wejścia na rynek optyczny i kontynuowania tradycji rodzinnych. W ciągle rozwijającym się rynku optyki bierzemy czynny udział w kursach i szkoleniach pozwalających na dalszy rozwój.

Jesteśmy specjalistami z zakresu optyki, optometrii i okulistyki – nasza firma od lat zajmuje się troską o zdrowie oczu. Świadczymy usługi na najwyższym europejskim poziomie. Klientów zaopatrujemy w najwyższej jakości okulary i soczewki kontaktowe. W naszej ofercie można znaleźć najlepsze, znane marki jak i również sprawdzone oprawy polskich i światowych producentów. Na miejscu w naszych gabinetach zapewniamy oprócz klasycznych badań – w tym komputerowe badanie wzroku, specjalistyczne badania okulistyczne. Pracujemy na najnowocześniejszych urządzeniach. Jesteśmy specjalistami w zakresie doboru i badań pod kątem soczewek progresywnych.

Jeśli masz dyskomfort widzenia, dalekowzroczności, bliskiej wizji lub nawet bóle głowy, nie wahaj się, pozwól naszym specjalistom wykonać profesjonalne badanie oczu.

Zrozumienie dla klienta, cierpliwość i zaufanie jest dewizą przekazywaną od pokoleń, na której budujemy też atmosferę w pracy.

Obdarzając nas swoim zaufaniem, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby otrzymaliście Państwo pełen komfort widzenia oraz satysfakcję z noszonych okularów i soczewek kontaktowych.

Dbamy o Państwa wzrok od wielu lat.

Ewelina Wagner Bartosińska – inżynier optyki okularowej
Maciej Bartosiński – optometrysta

Comments are closed.